Zoologiya İnstitutunun əməkdaşları biologiya fənni üzrə qəbul imtahanlarının proqramının müzakirəsində iştirak ediblər
AMEA Zoologiya İnstitutunun əməkdaşları Dövlət İmtahan Mərkəzində biologiya fənni üzrə qəbul imtahanlarının proqramının müzakirəsinə həsr olunan seminarda iştirak ediblər.
Dövlət İmtahan Mərkəzində 2018-ci tədris ilində keçiriləcək buraxılış imtahanları, eyni zamanda hərbi litseylərə və ali təhsil müəssisələrinə qəbul imtahanlarının məzmunu ilə bağlı materialların hazırlanması məqsədilə elmi-metodiki seminarların  keçirilməsinə oktyabrın 9-dan başlanılıb.
Oktyabrın 19-da biologiya f
ənni üzrə qəbul imtahanlarının proqramının müzakirəsində Zoologiya İnstitutunun Təhsil Şöbəsinin müdiri Lalə Şirinova və metodisti Aygül Əmrahlı iştirak edib.

Сотрудники Института Зоологии НАНА приняли участие на обсуждении вступительной программы по предмету биология
Сотрудники Института Зоологии НАНА приняли участие на семинаре в Государственном Экзаменационном Центре, посвященном обсуждению вступительной программы по предмету биология.
Осуществление научно-методических семинаров, в связи с подготовкой материалов для содержания выпускных экзаменов 2018-го года Государственным Экзаменационным Центром, а также приемных экзаменов в военные лицеи и высшие образовательные учреждения, стартовалось с 9 октября.
19 октября на обсуждении программы вступительных экзаменов по предмету биология приняли участие заведующая отделом Образования Лала Ширинова и методист Айгюль Амрахлы.