ETN Zoologiya institutunda elmi tədqiqat təcrübəsi keçən BDU–nun II kurs magistrantlarının hesabatı keçirilib
15 mart 2024-cü il tarixində ETN Zoologiya institutunda elmi tədqiqat təcrübəsi keçən  BDU–nun Biologiya fakultəsinin Zoologiya və fiziologiya kafedrasının II kurs magistrantlarının hesabatı keçirilib. Hesabatda institutun baş direktoru a.e.ü.f.d., dosent Ələddin Eyvazov, icraçı direktor, b.ü.e.d. Elşad Əhmədov, Təhsil şöbəsinin müdiri b.ü.f.d., Şəfa Xasayeva, laboratoriya müdirləri və digər əməkdaşlar iştirak etmişlər.
İclasda magistrantlar bir ay (18 fevral-15 mart) ərzində institutun müxtəlif şöbə və laboratoriyalarında elmi-tədqiqat təcrübəsi zamanı öyrəndikləri nəzəri və praktiki vərdişlərdən bəhs etmişlər, onlara verilən sualları cavablandırmışlar.

Sophomore graduates of BSU, holding a probation at the Institute of Zoology, made a report
On March 15, 2024, the report of the sophomore graduates of the Department of Zoology and Physiology of the Faculty of Biology of BSU, holding a probation at the MSE Institute of Zoology, was held. The report brought togehter General Director of the institute, PhD in Agrarian sciences, Associate Professor Aladdin Eyvazov, Executive Director, Dr. Biological sciences Elshad Ahmadov, head of the Education Department, PhD in Biological sciences Shafa Khasayeva, laboratory directors and other employees.
At the meeting, the graduate students talked about the theoretical and practical skills they learned during the scientific-research experience in various departments and laboratories of the institute during one month (February 18-March 15), and answered the questions asked to them.