Zoologiya İnstitutunun Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin sədri "İlin peşəkar gənci" fəxri adına layiq görülüb
27 dekabr 2018-ci il tarixində Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasında (AHİK) 2017-ci ilin nəticələrinə görə “İlin peşəkar gənci” fəxri adına layiq görülən gənclərin təltif edilməsi mərasimi keçirilib. Yüksək peşə hazırlığı, ictimai həyatda fəal iştirakı, əmək intizamı, eyni zamanda yüksək bilik səviyyəsi və sənət təcrübəsinə malik olan əlli istedadlı gənc, o cümlədən AMEA Zoologiya İnstitutunun Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin sədri Vüsalə Nərimanova AHİK-in fəxri diplomu, döş nişanı və vəsiqəsi ilə təltif olunub.

Chairman of the Trade Union Committee of the Institute of Zoology has been awarded the title of "Professional young of the year"
A ceremony of awarding the young people awarded with the title "Professional young of the year" according to the results of 2017 was held in the Confederation of Trade Unions of Azerbaijan on December 27, 2018. Fifty talented young having high professional training, active participation in social life, labor discipline, as well as high level of knowledge and experience in art, including Vusala Narimanova, Chairman of the Trade Union Committee of the Institute of Zoology of ANAS, were awarded with Honorary Diploma, badge and certificate of ATUC .