Zoologiya İnstitutunda qış sessiyası üzrə doktorluq imtahanı keçiriləcək
AMEA-nın Prezidentinin 01 dekabr 2021-ci il tarixli 555 nömrəli Sərəncamına əsasən 2021-ci tədris ilində qiş imtahan sessiyasında ixtisas  (Entomologiya-2413.01) fənni üzrə doktorluq imtahanının qəbulu ilə əlaqədar Zoologiya İnstitutunda komissiya yaradılmışdır.
Zoologiya İnstitutunun dissertantı Şükürova Zərintac Yusif qızı “Entomologiya ”-2413.01 ixtisas fənni üzrə doktorluq imtahanında iştirak etməsi və doktorluq imtahanının 24 dekabr 2021-ci il tarixində saat 11:00-da Zoologiya İnstitutunda keçirilməsi nəzərdə tutulmuşdur.

Institute of Zoology to hold a doctoral exam on the winter session
In accordance with the Order No. 555 of the President of ANAS dated December 1, 2021, a commission was established at the Institute of Zoology in connection with the admission of the doctoral exam on the specialty (Entomology-2413.01) for winter exam session in the 2021 academic year.
Shukurova Zarintaj Yusif gizi, the dissertator of the Institute of Zoology, is expected to participate in the doctoral exam on the specialty "Entomology" -2413.01 and the doctoral exam will be held on December 24, 2021 at 11:00 at the Institute of Zoology.