"Elm və İnnovasiya" elmi-publisistik proqramının növbəti buraxılışı yalançı elmə qarşı AMEA-da həyata keçiriləcək tədbirlərə həsr olunub
28 mart 2017-ci il tarixində saat 22:15-də AzTV kanalında "Elm və İnnovasiya" elmi-publisistik proqramının növbəti buraxılışı yayımlanacaq. Veriliş yalançı elmi iddiaların əsl mahiyyətinin şərh edilməsi və ictimaiyyətə çatdırılması, həmçinin yalançı elmə qarşı mübarizə üzrə AMEA-da həyata keçiriləcək tədbirlərə həsr olunub.
Proqramın qonağı Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının vitse-prezidenti, akademik Dilqəm Tağıyevdir.

Очередной выпуск научно-публицистической программы «Наука и инновация» посвящен мерам, предпринятым в НАНА против псевдонауки
29 марта 2017 года в 22:15 на телеканале АзТВ будет показан очередной выпуск научно-публицистической программы «Наука и инновация». Передача будет посвящена толкованию истинной сути претензий псевдонауки и доведению их до общественности, а также мерам, которые будут осуществлены в НАНА против псевдонауки.
В гостях у программы - вице-президент Национальной академии наук Азербайджана, академик Дильгам Тагиев.