"Elm və İnnovasiya" elmi-publisistik proqramının növbəti buraxılışı yayımlanacaq
6 dekabr 2016-cı il tarixində saat 22:15-də AzTV kanalında "Elm və İnnovasiya" elmi-publisistik proqramının növbəti buraxılışı yayımlanacaq. Veriliş Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Elmin İnkişafı Fondununölkəmizdə elmi fəaliyyət sahəsində xüsusi əhəmiyyət kəsb edən layihələrin maliyyələşdirilməsi istiqamətində gördüyü işlər, əldə etdiyi nailiyyətlər və gələcək vəzifələrin müzakirəsinə həsr olunub.
Proqramın qonağı Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Elmin İnkişafı Fondunun icraçı direktoru, fizika-riyaziyyat üzrə fəlsəfə foktoru Elçin Babayevdir.

Next edition of "Science and Innovation" scientific-journalistic program to be broadcasted
December 6, at 22:15 on AzTV television channel will be broadcasted the next edition of the scientific- journalistic program "Science and Innovation". Program is dedicated to the discussion of the work done in the field of science financing development projects of the Science Development Fund under the President of the Republic of Azerbaijan, have great value in the field of scientific research.
Executive director of the Science Development Fund under the President of the Republic of Azerbaijan, PhD in mathematics Elchin Babayev will be the guest of the edition.