Mikrobologiya İnstitutunun əməkdaşının rəhbərliyi altında yerinə yetirilən layihə gümüş medala layiq görülüb
Bakı şəhəri, Səbail rayonu 160 nömrəli klassik gimnaziyanın şagirdi Kamil Məhərrəmov “Sabahın alimləri“ VIII Respublika müsabiqəsinin “Biologiya” nominasiyası üzrə gümüş medalına layiq görülüb.
Layihə AMEA-nın Mikrobiologiya İnstitutunun Mikrobioloji biotexnologiya laboratoriyasının müdiri Könül Baxşəliyevanın rəhbərliyi altında yerinə yetirilib.
Qeyd edək ki, 12-14 fevral tarixlərində keçirilən müsabiqədə Bakı, Sumqayıt, Ağdaş, Qax, Balakən, Şəki və digər bölgələrdə yerləşən ümumtəhsil müəssisələrindən şagirdlər iştirak ediblər.

Project by the leadership of the employees of ANAS Institute of Microbiology was awarded a silver medals
Kamil Maharramov, a student of the gymnasium No.160 of the Sabail district, Baku was awarded a silver medal in the “Biology” nomination of the VIII Republican contest “Scientists of Tomorrow”.
The project was led by Konul Bakhshaliyeva, head of the laboratory of microbiological biotechnology at the Institute of Microbiology of ANAS.
It should be noted that, stufents of secondary schools located in Baku, Sumgait, Agdash, Gakh, Balaken, Sheki and other regions took part in the competition, held on February 12-14.