İslam İnkişaf Bankı 2019-2020-ci tədris ili üçün təqaüd proqramı elan edir
İslam İnkişaf Bankı (İİB) 2019-2020-ci tədris ili üçün təlim, təhsil və tədqiqat üzrə təqaüd proqramları elan edib.
Proqrama əsasən, peşə təhsili, bakalavriat, magistratura, doktorantura və doktorantura sonrası tədqiqat səviyyələri üzrə təqaüdlər təklif olunur.
Təqaüd proqramının tədris dili ingilis dilidir. Təhsil haqqı, yaşayış xərcləri, tibbi sığorta və gediş-gəliş bileti İslam İnkişaf Bankı tərəfindən ödəniləcək.
Müsabiqədə iştirak etmək arzusunda olan Azərbaycan vətəndaşları tələb olunan sənədləri cari ilin fevral ayının 28-dək https://isdbscholarships.smartsimple.com/s_Login.jsp səhifəsinə göndərməlidirlər.

Исламский банк развития объявляет стипендиальную программу на 2019-2020 учебный год
Исламский банк развития (ИБР) объявил учебные и исследовательские стипендии на 2019-2020 учебный год, которые предлагаются по уровню профессионального обучения, бакалавриата, магистратуры, докторантуры и пост - докторского научного исследования.
Язык обучения стипендиальной программы - английский. Стоимость обучения, расходы на проживание, медицинская страховка и билеты в две стороны будут оплачиваться Исламским банком развития.
Для участия в конкурсе граждане Азербайджана должны до 28 февраля этого года отправить все требующееся документы по ссылке https://isdbscholarships.smartsimple.com/s_Login.jsp.