Zoologiya İnstitutunda yay sessiyası üzrə doktorluq imtahanı keçiriləcək
AMEA-nın  Prezidentinin  5 aprel  2022-ci il  tarixli 100 nömrəli Sərəncamına əsasən 2022-ci tədris ilində yay imtahan sessiyasında “Zoologiya” - 2401.01 ixtisas fənni üzrə doktorluq imtahanının qəbulu ilə əlaqədar Zoologiya İnstitutunda komissiya yaradılmışdır.
Zoologiya İnstitutunun doktorantı Nadirli leyla Vaqif qızı “Zoologiya”-2401.01 ixtisas fənni üzrə doktorluq imtahanında iştirak etməsi və doktorluq imtahanının 31may 2022-ci il tarixində saat 14:00-da Zoologiya İnstitutunda keçirilməsi nəzərdə tutulmuşdur.

Institute of Zoology will hold a doctoral exam on the summer session
Pursuant to the Order No. 100 of the President of ANAS dated April 5, 2022, a commission was established at the Institute of Zoology in connection with the acceptance of the doctoral exam on the specialty "Zoology" - 2401.01 in the summer exam session for 2022 academic year.
Doctoral student of the Institute of Zoology Nadirli Leyla Vagif gizi will take part in the doctoral exam on the specialty "Zoology" -2401.01 and the doctoral exam will be held on May 31, 2022 at 2pm at the Institute of Zoology.