Zoologiya İnstitutunda "Xəzər dənizinin endemik suitisinin (Pusa caspica Gmel.) mənşəyi, yaş morfologiyası və ekologiyası" mövzusunda seminar keçiriləcək
24 iyun 2021-ci il tarixində saat 11:00-da AMEA Zoologiya İnstitutunun Elmi seminarının növbəti onlayn iclası keçiriləcək. “Zoom” platforması üzərindən onlayn formatda təşkil olunan iclasda Təbiət tarixi muzeyinin direktoru, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru Tariel Eybatovun "Xəzər dənizinin endemik suitisinin (Pusa caspica Gmel.) mənşəyi, yaş morfologiyası və ekologiyası" mövzusunda məruzəsi dinləniləcək.

Institute of Zoology to host seminar on "Origin, age morphology and ecology of the Caspian Sea endemic seal (Pusa caspica Gmel.")
The next online meeting of the scientific seminar of the Institute of Zoology of ANAS will be held on June 24, 2021 at 11:00. Tariel Eybatov, Director of the Museum of Natural History, PhD. in Biology, will deliver a lecture on "Origin, age morphology and ecology of the endemic seal of the Caspian Sea (Pusa caspica Gmel.)" at the meeting to be held online via the Zoom platform.