Specialists of the Institute

 

 

İ d a r ə   a p a r a t ı

 Novruzlu

 Xuraman

 Kadrlar şöbə.müd.

 Seyidməmmədova

 Siddiqə

Kadrlar üzrə mütəxəssis

 Rasimli

 Kəmalə

 Ümumi işlər üzrə direktor müavini

 Bağırova

 Gülsənəm

 Baş mühasib

 Hüseynzadə

 Elmira

 Baş iqtisadçı

 Əliyeva

 Mənsurə

 Mühasib

Bayramov

 Eldar

 Mülki müdafiə qərargah rəisi

 İbrahimli

Pərviz

Baş mütəxəssis

Nağıyev

 İqbal

Hüquqşünas

 

İ c t i m a i y y ə t l ə  ə l a q ə l ə r   ş ö b ə s i

 Bağırova

 Flora

 Tərcüməçi

 Vəliyeva

 Aysel

Mütəxəssis

 Orucəliyeva

Günay

Mütəxəssis

 Nadirli

Elmar

Mütəxəssis

 Məmmədova

 Könül

 Mühəndis-proqramlaşdırıcı

Ağayeva

Aynur

Mütəxəssis

 

Ü m u m i   ş ö b ə

 Məmmədova

 Səidə

 Şöbə müdiri

 Novruzova

 Sevda

 Anbardar

Ələsgərova

Təranə

Komputer operatoru

 

B e y n ə l x a l q  ə l a q ə l ə r   ş ö b ə s i

 Əliyeva

 Aytəkin

 Baş mütəxəssis

 

P r o t o z o o l o g i y a

 Ağayeva

 Rəhimə

 Böyük laborant

 İsgəndərova

 Gülnarə

 Böyük laborant

 Məmmədova

 Südabə

 Böyük laborant

 

P a r a z i t o l o g i y a

 Budaqova

 Təranə

 Böyük laborant

 Səfixanova

 Vüsalə 

 Böyük laborant

 

Q u r u   o n u r ğ a l ı l a r

 Əliyeva

 Arzu

 Böyük laborant

 Quliyeva

Aqiyə

Böyük laborant

 

Q u r u   o n u r ğ a s ı z l a r

 Quliyeva

 Ülkər

 Böyük laborant

 Elşənqızı

 Gülşən

 Böyük laborant

 

T ə t b i q i    z o o l o g i y a   m ə r k ə z i

 Şəfiyev

 Kamran

 Mühəndis

 Həmzəyeva

 Gülarə

 Böyük laborant

 Məmmədova

 Lalə

 Böyük laborant

 Rizayev

 Faiq

 Baş mütəxxəsis

 Axundova

 Nərmin

 Böyük laborant

 

H i d r o b i o l o g i y a

 İsmayılzadə

 İntizar

 Böyük laborant

Haqverdiyeva

Günel

Laborant

Babayev

Yusif

Böyük laborant

Həsənova 

Leyla

Böyük laborant

 

T ə h s i l   ş ö b ə s i

 Məmmədova

 Venera

 Baş mütəxəssis

 Əmrahlı

 Aygül

 Metodist

 

Z o o   m u z e y

 Məmmədova

 Zeynəb

Böyük laborant

 Abdullayeva

 Səbinə

 Böyük laborant

 Qəhrəmanlı

 Xatirə

 Böyük laborant

 Yunusova 

 Könül

 Rəssam-taksodermist

 

K i t a b x a n a

 Qarayeva

 Ülviyyə

 Kitabxana müdiri

 Abasova

 Aytəkin

 Mühəndis-proqramlaşdırıcı

 

V i v a r i u m

 İbişova

 Anaxanım

 Laborant

 Əhmədova

 Nigar

 Baytar

 

Ağsu rayon təcrübə-dayaq məntəqəsi

 Qədirov

 Akif

 Məntəqə müdiri

 Əsgərov

 Namət

 Aqronom

 Abdullayev

 Yalçın

 Böyük laborant

 İslamov

 Elgün

 Laborant

 Abdullayev

 Atakişi

Texnik

Məmmədova

Cavid

Böyük laborant

Baxşəliyev

Fəxri

Baş mühəndis

 

Mingəçevir elmi təcrübə laboratoriyası

 İsgəndərova  

 Hicran

 Laboratoriya müdiri

 Məmmədova

 Esmira

 Böyük laborant

 Həmidov

 Novruz

 Böyük laborant

 Mahmudov

 Qaffar

 Böyük laborant

Qasımova

Mehriban

Böyük laborant

Əhmədova

Sahilə

Böyük laborant

 

Elm gəmisi

 Nurullayev

 Yaşar

 Kapitan

 Vəliyev

 Vaqif

 Baş köməkçi