AMEA Zoologiya İnstitutunun Həmkarlar təşkilatının növbəti hesabat-seçki yığıncağı keçirildi
Bu gün AMEA Zoologiya İnstitutunun Həmkarlar Təşkilatının növbəti hesabat-seçki yığıncağı keçirildi. Yığıncaqda son 5 il ərzində görülən işlər haqqında təşkilatın sədri, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru Barat Əhmədov məlumat verdi. B.Əhmədovun hesabatı dinlənildikdən sonra institutun Həmkarlar Təşkilatı və  Təftiş Komissiyasına yeni üzvlər seçildi.
Həmkarlar Təşkilatının sədri institutun İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri Vüsalə Nərimanova, Təftiş Komissiyasının sədri Gənc Alimlər və Mütəxəssislər Şurasının sədri Səbinə Bünyatova seçildilər.
Təşkilatın yığıncağında AMEA-nın Azad Həmkarlar İttifaqının nümayəndələri Sitarə Bağırova və Şəhla Əmirova da iştirak ediblər.

The next report-election meeting of the Trade Union of Institute of Zoology of ANAS was held
The next report-election meeting of the Trade Union of the Institute of Zoology of ANAS was held today. Chairman of the union, PhD in Biology Barat Ahmedov informed about the actons done over the last 5 years. After listening to Ahmedov's report, new members of the Institute's Trade Union and Inspection Commission were elected.
Chairman of the Trade Union was elected Vusala Narimanova, Head of Public Relations Department of the Institute, Sabina Bunyatova,  Chairmanof the Young Scientists and Experts Council was elected a Chairman of Inspection Commission.
Representatives of the Free Trade Union of ANAS Sitara Bagirova and Shahla Amirova also attended at the meeting.