Zoologiya İnstitutunda “Hərbiləşdirilməmiş mülkü müdafiə dəstələri ilə xəbərdarlıq toplanış üzrə mülki müdafiə məşqi”nin növbəti iclası keçirilib
21 yanvar 2025-ci il tarixində ETN Zoologiya İnstitutunun akt zalında, Fövqəladə hadisələrin nəticələrinin aradan qaldırılması zamanı idarəetmənin təşkili mövzusunda  ̎Hərbiləşdirilməmiş mülkü müdafiə dəstələri ilə xəbərdarlıq toplanış üzrə mülki müdafiə məşqiˮnin növbəti iclası keçirilib.
Tədbiri giriş sözü ilə açan Mülki Müdafiə Qərargah rəisi Anar Əliyev fövqaladə hadisələrin nəticələrinin aradan qaldırılması zamanı idarəetmənin təşkili mövzusunda məruzə ilə çıxış edib.

The next meeting of the "Civil Defense Exercise on Alert Gathering with Non-Militarized Civil Defense Units" was held at the Institute of Zoology
On January 21, 2025, the next meeting of the "Civil Defense Exercise on Alert Gathering with Non-Militarized Civil Defense Units" was held in the assembly hall of the Institute of Zoology of the National Academy of Sciences.
Opening the event, the Chief of the Civil Defense Headquarters Anar Aliyev made a lecture on the organization of management during the elimination of the consequences of emergency events.