27 noyabr 2024-cü il tarixində AR ETN Zoologiya İnstitutunda fəlsəfə doktoru və elmlər doktoru proqramı üzrə təhsil alan bir qrup doktorant və dissertantların bir il ərzində gördüyü işlərin yoxlanılması məqsədilə attestasiyası keçirilib.
Attestasiyasının kecirilməsi məqsədilə Zoologiya İnstitutunun baş direktoru a.e.ü.f.d., dosent Ələddin Eyvazovun 01 oktyabr 2024-cü ildə 451k. №-li əmri ilə Attestasiya Komissiyası yaradılmışdır (Sədr: a.e.ü.f.d., dos. Ə.Eyvazov, katib: b.ü.f.d. Ş.Xasayeva, üzvlər: b.e.d., dosent E.Əhmədov, b.e.d., dosent A.Manafov, b..ü.f.d.,dosent G.Hüseynzadə, b.ü.f.d.,dosent B.Əhmədov, b.ü.f.d.,dosent B.Əhmədov, b.ü.f.d., dosent. S.Süleymanov).
Doktorant və dissertantlar bir il ərzində yerinə yetirdikləri işlər haqqında hesabat vermiş və attestasiya komissiyasının üzvlərinin suallarını cavablandırmışlar.

Institute of Zoology held the attestation of doctoral students and dissertators
On November 27, 2024, an attestation was held for a group of doctoral students and dissertators, studying at the Institute of Zoology of MSERA in order of verifying the works done during the year.
For the purpose of conducting the attestation, by the Order No 451k. of Aladdin Eyvazov, Director General of the Institute of Zoology, PhD in Agrarian sciences, Associate Professor, dated October 1, 2024, the Attestation Commission was established (Chairman: PhD, Assoc. Prof. A. Eyvazov, Secretary: PhD, Assoc. Prof. Sh. Khasayeva, Members: Dr, Assoc. Prof. E. Ahmadov, Dr, Assoc. Prof. A. Manafov, PhD, Assoc. Prof. G. Huseynzadeh, PhD, Assoc. Prof. B. Ahmadov, PhD, Assoc. Prof. S. Suleymanov).
Doctoral students and dissertators reported on the works they had done during the year and answered the questions of the members of the Attestation Commission.