Elmi şurada cari ilin son hesabatları dinlənilib
23 oktyabr 2024-cü il tarixində ETN Zoologiya İnstitutunun elmi şurasının növbəti iclası keçirilib. İclası giriş sözləri ilə açan institutun direktor vəzifəsini icra edən, a.e.ü.f.d., dosent Ələddin Eyvazov gündəlikdə olan məsələlər haqqında şura üzvlərinə məlumat verib.
İclasda Təhsil şöbəsinin, Zooloji muzeyin, Beynəlxalq əlaqələr və İctimaiyyətlə əlaqələr şöbələrinin illik hesabatları dinlənilib. Təhsil şöbəsinin müdiri b.ü.f.d Şəfa Xasayeva, Zooloji muzeyin müdiri b.ü.f.d Səbinə Bünyatova, Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri b.ü.f.d Elyanə Tahirova, İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri Elmar Nadirli şöbələrin cari ildə gördükləri işlər barədə geniş məlumat verib.

Listened the last reports of the current year in the Scientific Council
On October 23, 2024, the next meeting of the Scientific Council of the MSE Institute of Zoology was held. Opening the meeting Acting Director of the institute, PhD, Associate Professor Aladdin Eyvazov informed the members of the council about the issues on the agenda.
Annual reports of the Education Department, Zoological Museum, International Relations and Public Relations Departments were listened at the meeting. Head of Education Department PhD Shafa Khasayeva, Head of Zoological Museum PhD Sabina Bunyatova, Head of International Relations Department PhD Elyana Tahirova, Head of Public Relations Department Elmar Nadirli gave extensive information about the work done by the departments in the current year.