COST proqramı üzrə vebinar keçiriləcək
Mayın 16-da saat 12:00-da Avropa Komissiyasının “Horizon 2020” proqramı çərçivəsində COST (Elm və Texnologiyada Avropa Əməkdaşlığı) üzrə vebinar keçiriləcək.
Vebinar COST proqramı üzrə milli əlaqələndirici şəxs, Azərbaycan Milli Antidopinq Agentliyinin Elm şöbəsinin müdiri İlham Hümbətov tərəfindən “AMEA Beynəlxalq Əməkdaşlıq” adlı “Facebook” səhifəsi üzərindən həyata keçiriləcək və COST layihələrinə qoşulmaq üçün təlimatlar veriləcək.
Tədbirdə iştirak etmək istəyənlər mayın 14-ü saat 23:00-a kimi qeydiyyatdan keçməlidirlər. Vebinara qoşulmaq üçün link iştirakçıların elektron poçt ünvanlarına göndəriləcək.

COST webinar to be held
On May 16, at 12:00am, a webinar on the COST program (European Cooperation in Science and Technology) will be held as part of the Horizon 2020 program of the European Commission.
The webinar will be conducted by COST national contact point, head of the Science Department of the National Anti-Doping Agency of Azerbaijan Ilham Humbatov via the “AMEA Beynəlxalq Əməkdaşlıq page” on the Facebook social network and will guide how to join COST projects.
Those who wish to attend the webinar must register before 23:00pm on May 14. A link to participate in the webinar will be sent to the email addresses of the participants.
Additional information can be obtained at the Offıce of External Relations of the Presidium of ANAS.