COST proqramı üzrə vebinar keçiriləcək
Mayın 16-da saat 12:00-da Avropa Komissiyasının “Horizon 2020” proqramı çərçivəsində COST (Elm və Texnologiyada Avropa Əməkdaşlığı) üzrə vebinar keçiriləcək.
Vebinar COST proqramı üzrə milli əlaqələndirici şəxs, Azərbaycan Milli Antidopinq Agentliyinin Elm şöbəsinin müdiri İlham Hümbətov tərəfindən “AMEA Beynəlxalq Əməkdaşlıq” adlı “Facebook” səhifəsi üzərindən həyata keçiriləcək və COST layihələrinə qoşulmaq üçün təlimatlar veriləcək.
Tədbirdə iştirak etmək istəyənlər mayın 14-ü saat 23:00-a kimi qeydiyyatdan keçməlidirlər. Vebinara qoşulmaq üçün link iştirakçıların elektron poçt ünvanlarına göndəriləcək.

Состоится вебинар по программе COST
16 мая в 12:00 в рамках программы Европейской комиссии «Горизонт 2020» состоится вебинар по программе COST (Европейское сотрудничество в области науки и технологий).
Вебинар проведет национальный координатор по программе COST, заведующий Отделом науки Национального антидопингового агентства Азербайджана Ильхам Гумбатов посредством страницы «AMEA Beynəlxalq Əməkdaşlıq» в социальной сети «Facebook». Он расскажет, как можно присоединиться к проектам COST.
Желающие принять участие в вебинаре должны пройти регистрацию до 23:00 часов 14 мая. Ссылка для участия в вебинаре будет отправлена на адреса электронной почты участников.