Zoologiya İnstitutunun əməkdaşı YAP Yasamal Rayon Gənclər Birliyinin yeni idarə heyətinə üzv seçilib
YAP Yasamal Rayon Təşkilatının qərargahında Yeni Azərbaycan Partiyası Yasamal Rayon Təşkilatının V hesabat seçki konfransı keçirilib. Konfransda AMEA Zoologiya İnstitutunun doktorantı Ləman Dadaşova YAP Yasamal Rayonunun Gənclər Birliyinin yeni idarə heyətinə üzv seçilib.
Qeyd edək ki, Ləman Dadaşova 2017-ci ilin mart ayından etibarən Zoologiya İnstitutunun YAP Yasamal Rayonu 504-cü məhəllə ərazi ilk partiya təşkilatının sədr müavini kimi aktiv fəaliyyət göstərir.

An employee of the Institute of Zoology was elected as a new member of the Youth Union of NAP Yasamal District
V Report Election Conference of the Yasamal District Organization of the New Azerbaijan Party (YAP) was held at the headquarters of the Yasamal District Organization of NAP. Laman Dadashova, PhD student of the Institute of Zoology of ANAS, was elected a member to the new board of Yasamal District Youth Union of NAP. Note that, Laman Dadashova has been active since March 2017 as the vicepresident of the first party organization of Yasamal District 504th block of NAP of the Institute of Zoology.