Zoologiya İnstitutunun əməkdaşı YAP Yasamal Rayon Gənclər Birliyinin yeni idarə heyətinə üzv seçilib
YAP Yasamal Rayon Təşkilatının qərargahında Yeni Azərbaycan Partiyası Yasamal Rayon Təşkilatının V hesabat seçki konfransı keçirilib. Konfransda AMEA Zoologiya İnstitutunun doktorantı Ləman Dadaşova YAP Yasamal Rayonunun Gənclər Birliyinin yeni idarə heyətinə üzv seçilib.
Qeyd edək ki, Ləman Dadaşova 2017-ci ilin mart ayından etibarən Zoologiya İnstitutunun YAP Yasamal Rayonu 504-cü məhəllə ərazi ilk partiya təşkilatının sədr müavini kimi aktiv fəaliyyət göstərir.

Сотрудник Института Зоологии избран членом в руководящий состав Союза молодежи партии «Ени Азербайджан» Ясамальского района
Состоялась V отчетно-выборная конференция в штабе партийной организации «Ени Азербайджан» Ясамальского района. На конференции докторант Института Зоологии Ляман Дадашова была избрана членом руководящего состава Молодежной организации ПЕА Ясамальского района. Следует отметить, что Ляман Дадашова с марта 2017 года ведет активную деятельность в качестве заместителя председателя первой партийной организации Института Зоологии - «Ени Азербайджан» по 504-ому кварталу Ясамальского района.