Specialists of the Institute
İ d a r ə   a p a r a t ı
Novruzlu Xuraman  Kadrlar şöbə müdiri
Seyidməmmədova Siddiqə Kadrlar üzrə mütəxəssis
Rasimli Kəmalə Ümumi işlər üzrə direktor müavini
Bağırova Gülsənəm Baş mühasib
Hüseynzadə Elmira Baş iqtisadçı
Əliyeva Mənsurə Mühasib
Bayramov Eldar Mülki müdafiə qərargah rəisi
İbrahimli Pərviz Baş mütəxəssis
Nağıyev İqbal Hüquqşünas
İ c t i m a i y y ə t l ə  ə l a q ə l ə r   ş ö b ə s i
Quliyev Şükür  Şöbə müdiri
Vəliyeva Aysel Mütəxəssis
Nadirli Elmar Mütəxəssis
Xəlilova Vəfa Mühəndis-proqramlaşdırıcı
Ağayeva Aynur Mütəxəssis
Orucova Könül Mütəxəssis
Ü m u m i   ş ö b ə
Məmmədova Səidə   Şöbə müdiri
Novruzova Sevda Anbardar
Ələsgərova Təranə Komputer operatoru
B e y n ə l x a l q  ə l a q ə l ə r   ş ö b ə s i
Əliyeva Aytəkin Baş mütəxəssis
Ağayeva Aynur Tərcüməçi 
Orucəliyeva Günay Baş mütəxəssis
Z o o l o j i  m u z e y
Bünyatova Səbinə Muzeyin müdiri
Bünyatova Könül Böyük elmi işçi
Abdullayeva Səbinə Böyük laborant
Qəhrəmanlı Xatirə Böyük laborant
Məmmədova Zeynəb Böyük laborant
Həsənova Könül Elektronçu
Yunusova Könül Rəssam-taksodermist
K i t a b x a n a
Qarayeva Ülviyyə Kitabxana müdiri
İsmayılov Şükür Mühəndis-proqramlaşdırıcı
Abasova Aytəkin Mühəndis-proqramlaşdırıcı
V i v a r i u m
Aslanov Şahin Müdir
İbişova Anaxanım Laborant
Əhmədova Nigar Baytar
Mingəçevir Elmi - Təcrübə Stansiyası
İsgəndərova Hicran Laboratoya müdiri
Məmmədov Kazım Elmi işçi
Məmmədova Şəfəq Böyük elmi işçi
Məmmədova Esmira Böyük laborant
Həmidov Novruz Böyük laborant
Qasımova Mehriban Böyük laborant
Əhmədova Sahilə Böyük laborant
Mahmudov Qaffar Laborant
İsmayılov Rüstəm Fəhlə
Səfərov Bəxtiyar Gözətçi
Əzizov Seyidağa Gözətçi
Vahidov Namiq Gözətçi
İbrahimov Ceyhun Texnik
İbrahimova Nümunə Xadimə
Mustafayev Aydın Gündüz gözətçisi
Ağsu rayon təcrübə-dayaq məntəqəsi
Qədirov Akif Məntəqə müdiri
Əsgərov Namət Aqronom
Abdullayev Yalçın Laborant
İslamov Elgün Laborant
Abdullayev Atakişi Texnik
Abasov Elçin Texnoloq
İslamova Hicran Xadimə
Osmanov Mübariz Çilingər
Abdullayev Ehtiram Texnik
Həsənov Eldəniz Gözətçi
Əsədov Nicat Texnik
İslamov Mürşüd Texnik
Məmmədov Cavid Böyük laborant
Talıbov Şamil Texnik
Baxşəliyev Fəxri Baş mühəndis
İslamov Surxay Texnik
E l m g ə m i s i
Nurullayev Yaşar Kapitan
Quliyev Bəxtiyar Baş mexanik